Kontakt

REMI-B Spółka Jawna ul. Strażacka 35 43-382 Bielsko-Biała, POLSKA

Kontakt telefoniczny (centrala):

    • tel. 33 499 00 30

 

  • fax 33 815 90 44
Godziny pracy: Dział handlowy: pon.- pt. 8:00 – 16:00 Biuro drukarni: pon.-pt. 7:00 – 14:00
GPS: 18.974431:49.821601
 

Numery wewnętrzne:

Dział Nr wewnętrzny Nr komórkowy E-mail:
Sekretariat, zarząd
Dagmara Worobiej
104

zarzad@remib.eu d.worobiej@remib.eu

Przetargi Izabela Topolska 104 przetargi@remib.eu
Dział sprzedaży 101, 107, 108 696 855 725 druki@remib.eu
    sklep@remib.eu

Sprzedaż hurtowa

Magdalena Przybyła

Jadwiga Olearczyk

 

Sprzedaż detaliczna

Marta Ślizowska

Iwona Żmuda

 
   

m.przybyla@remib.eu

j.olearczyk@remib.eu

 

m.slizowska@remib.eu

i.zmuda@remib.eu

 
Magazyn 107 696 437 947 druki@remib.eu
Wojciech Ledwoń     w.ledwon@remib.eu

Drukarnia

Zofia Jordanek

Anna Popadiuk

112 795 598 013 drukarnia@remib.eu z.jordanek@remib.eu a.popadiuk@remib.eu

Księgowość

Bogusława Maślanka

103 ksiegowosc@remib.eu
Studio graficzne      
Marcin Podżorski 110 m.podzorski@remib.eu
Ewa Karwik 110 e.karwik@remib.eu
Katarzyna Bartkowska 110 k.bartkowska@remib.eu
Przedstawiciele Handlowi      
       
Mariusz Mentel 109   m.mentel@remib.eu
 

Rachunki bankowe:

Santander Bank Polska S.A. 49 1090 1740 0000 0001 0137 3068
BNP Paribas 27 1600 1299 0002 3503 2154 4001